Pro firmy

Střelecká škola Fišer nenabízí střelecké kurzy pouze pro jednotlivce, ale zajistí také kompletní servis pro celé firmy. Ať už chcete vašim zaměstnancům dopřát zajímavý teambuilding, zajistit zbrojní průkaz pro nově nastupující či zlepšit schopnosti vašich zaměstnanců, kteří využívají střelné zbraně v rámci zaměstnání, díky spolupráci s velkými českými firmami, jako jsou Securitas ČR, M2C či Bodyguard.cz jsme schopni připravit každé firmě spolupráci přesně na míru.

Teambuilding

Hledáte netradiční způsob, jak vašim zaměstnancům a kolegům zpestřit společné fungování? Přesně takovým způsobem je střelecký výcvik u naší školy. Účastníci se v rámci teambuildingu seznámí se zbraněmi a jejich bezpečnou manipulací, následuje praktická střelba na terč. Chcete zaměstnancům darovat něco do budoucna? Zajistěte jim kompletní přípravu, která může končit získáním zbrojního průkazu, Střelecká škola Fišer zajistí vše dle vašeho přání.

Zbrojní průkaz k výkonu zaměstnaní

Střelecká škola Fišer díky bohatým zkušenostem a častou spoluprací s předními českými bezpečnostními firmami zajistí kvalitní přípravu k získání zbrojního průkazu kategorie D. Vaši noví či budoucí zaměstnanci si projdou teoretickou i praktickou přípravou k získání zbrojního průkazu, naše škola zajistí veškeré výukové materiály k individuálnímu studiu a také vyřídí veškerou dokumentaci ke zkoušce a získání zbrojního průkazu.

Kondiční střelba pro firmy

I u střelby platí, že opakování dělá mistra. Střelecká škola nabízí firmám i vícedenní výcvik pro jejich zaměstnance. Kondiční střelba probíhá z vlastních i zapůjčených zbraní, to vše pod bedlivým dozorem profesionálních instruktorů.

Poradenské služby

Naše střelecká škola nabízí kvalitní poradenskou službu nejen jednotlivcům, ale samozřejmě celým firmám. Chystáte se pro zásadní změnu? Poradíme, které zbraně jsou pro vaši firmu ideální volbou, pomůžeme s nastřelením a laděním zbraní. V neposlední řadě zajistíme zdokonalovací výcvik ve střelbě s novými zbraněmi.

Nenašli jste službu, která by vyhovovala vašim představám? Neváhejte se nám ozvat, program celé firemní akce sestavíme na míru vašim požadavkům.

Máte dotaz